Головна » Статті » Як стати членом НСТ ЕПК ЗНУ

Секція юридичних дисциплін!

13 березня відбулося засідання секції юридичних дисциплін у рамках X науково-практичної  конференції  «Молода наука — 2018».  Сецію відкрила з вітальною промовою викладч Економіко-правничого коледжу Іщенко М. Ю.
На заході були присутні студенти-правознавці I та II курсів, випускники та викладачі спеціальності право, які і склали журі секції, та представник Науково-студентського товариства ЕПК.
Першою доповідала на тему: «Освіта Феміди: реформування вищої юридичної освіти в Україні» студентка III курсу Голуб Анна. Її науковим керівником є Іщенко М. Ю. Другою виступала Тараханова Аліна студентка III курсу на тему: «Медична реформа в Україні: недосконалість механізму реалізації в контексті соціального супроводу». Доповідь Аліни викликала активне обговорення й у студентів й у викладачів. 
Наступним на арені «Молода наука – 2018» дебютував студент I курсу Горовий Сергій із темою: «Страта без смертного вироку». Він розкрив тематику наркотиків та їхнього впливу на рівень злочинності на прикладі Філіппін. Хоч тема Сергія була і важкою, проте він досить вдало розкрив її, виступ був яскравим та привернув увагу багатьох студентів.
Всього доповідачів було дванадцять. Приємно, що всі вони активно відповідали на питання студентів та викладачів  циклової комісії суспільних дисциплін та права. Виступ, що яскраво запам’ятався своєю тематикою - це доповідь студентки II курсу Покатаєвої Світлани на тему: «Клонування людини: правовий аспект».
Завершальною була доповідь Федосєєва Костянтина на тему: «Новели Цивільного процесуального кодексу: зустрічне забезпечення». Після чого представник Науково-студентського товариства ЕПК Ганна Бут вручила грамоту, за доповідь на тему: «Закон Меган» як складова системи захисту дітей», студентці II курсу Лебеденко Софії, науковим керівником якої є Павленко Оксана Вікторівна. 

                                                           Ганна Бут

 

Категорія: Як стати членом НСТ ЕПК ЗНУ | Додав: nikitakravets2000 (2018-03-14)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar